Nie można ostatnio narzekać na rubiowe konferencje w Polsce. Po jesiennym RuPy (przy okazji: dostępne są już nagrania), już za miesiąc 10 i 11 marca zapowiada się świetna konferencja we Wrocławiu o wdzięcznej nazwie wroc_love.rb. Przygotowaliśmy dziś konkurs, w którym można wygrać bilet na konferencję, więcej szczegółów na końcu artykułu.

Czego się można spodziewać?

Dużo merytorycznej dyskusji, o którą dba Andrzej Krzywda, jeden z organizatorów konferencji. Na pewno warto będzie posłuchać Avdi Grimma - między innymi autora Exceptional Ruby. Przejrzyjcie jego blog, tematy które porusza stoją na wysokim poziomie.

Będzie też między innymi Nick Suterrer, którego prezentacje zawsze polecam - Nick jest świetnym mówcą i ma o czym opowiadać, uważajcie tylko z nim na afterparty, jeśli macie ambitne plany na dzień następny. Oprócz nich można się spodziewać gorących europejskich nazwisk takich jak: Steve Klabnik (RubyHero '11), czy Jim Gay - core team member Radiant CMS.

Z polskich nazwisk będzie można usłyszeć między innymi Piotrka "Drogusa" Sarnackiego, "naszego człowieka" w Railsach, Piotra Szotkowskiego, który występował między innymi na RubyConf za oceanem, ScotlandOnRails, czy RubyAndRails, a także Michała Taszyckiego, który poprowadził ostatnio CodeRetreat w Warszawie.

Bilety

Pierwsza tura biletów rozeszła się w ciągu jednego dnia, dziś o 18 startuje druga i ostatnia tura. Bilety ostatnio były dostępne w cenie 239 złotych. Prawdopodobnie teraz będą droższe, ale i tak cena nie powinna odstraszać. Jak na dwudniową konferencję z niezłymi nazwiskami szkoda nie kupić, bo zapowiada się świetny weekend we Wrocławiu. My już bilety kupiliśmy, do zobaczenia na miejscu.

Konkurs

Do wygrania jest jeden bilet, ufundowany przez organizatorów. Zasady są proste: Napisz na twiterze lub w inny sposób daj znać światu o wroc_love.rb i w komentarzu pod tym artykułem umieść link do tweeta, lub informacji, którą zamieściłeś. Spośród wszystkich zgłoszeń, zostanie rozlosowany jeden darmowy bilet. Konkurs trwa do 20 lutego do godziny 12:00. Powodzenia!