Scottish Ruby Conference

Bilety na kwietniową Scottish Ruby Conference zostały już wyprzedane (były zresztą w zabójczych cenach). Warto wspomnieć, że od nas jedzie tam Piotr Szotkowski, ze swoją prezentacją: From Profiling Ruby to Frankenstein Programming.

EuRuKo

W tym roku EuRuKo odbędzie się w Berlinie 28-29 maja. Prelegenci nie zostali jeszcze nie zostali przedstawieni, ale można się spodziewać, że będzie to pierwsza liga. Bilety w cenie 36 € będzie można kupić 1 marca od godziny 21:00. Warto się pośpieszyć, bo w pierwszej turze dostępne będzie tylko 50 biletów, rozejdą się pewnie błyskawicznie; dla tych, którzy nie kupią teraz przewidziane są jeszcze dwie tury. (W sumie nie powinienem tego pisać, bo zmniejszam swoje szanse na bilet :/)

RailsWayCon

Jakby komuś było mało, to można zostać w Berlinie, bo dzień po EuRuKo rozpoczyna się 3 dniowa RailsWayCon w cenie od 299,00 € do 899,00 €. Poza Gregiem Pollackiem nie ma jakichś super nazwisk.

Nordic Ruby

Odbywa się 16-18 czerwca w Goteborgu. W zeszłym roku można było usłyszeć Aslaka Hellesoy'a (to ten od Cucumbera) i Dr Nic Williamsa. W tym roku nie wiadomo jeszcze, kto będzie, wiadomo ile to kosztuje: 500 €.

Frozen Rails

Zostajemy w klimatach Skandynawskich: 20-21 września w Helsinkach będzie Frozen Rails. 200 € mówcy jeszcze nie znani.

Arrrr Camp

Utrzymana w pirackim stylu konferencja w Ghent w Belgi odbędzie się 29 października. Wiadomo, że będzie rum!

RuPy

Gdzieś w listopadzie po roku nieobecności wraca konferencja Rubiego i Pythona w Poznaniu. Potwierdzeni są Obie Fernandez, Yehuda i Jose Valim. Cena powinna być dostosowana do Polskich realiów (ostatnio była), więc pewnie tam się zobaczymy. :)